Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNITEK MIG 315 (380V) призначений для напівавтоматичного зварювання суцільним і порошковим дротом на постійному струмі в середовищі захисних газів виробів з маловуглецевої, низьколегованої і нержавіючої сталі, а так само для напівавтоматичного зварювання алюмінію і його сплавів в середовищі аргону. Конструкція напівавтомата в роздільному виконанні і складається з джерела живлення і окремого подаючого механізму, виготовлений з поліпшеною технології IGBT. Відрізняється високими зварювальними характеристиками при невеликих габаритах і масі.
Панель управління складається з:
- 2 рідкокристалічних дисплея, які показують силу струму і робоча напруга
- 3 регулювання (сила струму, швидкість подачі дроту, жорсткість дуги)
- 3 перемикача ( робоча дріт 0,6-0,8 мм/ 1-1,2 мм; 2х / 4х тактний режим пальника; продувка газу/подача дроту/зварювання)
Переваги зварювального напівавтомата.
Дуже плавне безступінчате регулювання швидкості подачі зварювального дроту.
- Зручний для користування розміщення регулювань і органів управління.
- Два рідкокристалічних дисплея, завдяки яким відбувається високоточна параметри зварювального струму і напруги.
- Удобная, эргономичная сварочная горелка длиной 3 метра.
- Компактное, прочное исполнение в металлическом корпусе.
- Возможность применения 15-18кг, и 5кг катушек проволоки.
- Мощные BSB латунные разъемы.
- Термическое реле защищает полуавтомат MIG 350 Y при слишком интенсивной работе.
- На задней панели установлен «автомат» вместо обычного выключателя и розетка для подключения подогревателя газа.
Комплектация:
- Сварочная горелка 3 м (разъём KZ-2 тип ЕВРО)
- Клемма массы с кабелем 1 м.
- Углекислотный редуктор с подогревателем газа
- Защищенный резиной рукав 3 метра.
- Хомуты 2 шт.
- Наконечник 2 шт.
- Сопло 1 шт.
- Захисна маска
- Щітка -молоток
- Гарантійний талон
Технічні дані:
Напруга живильної мережі, В: 380±10%
Частота живильної мережі, Гц: 50\60
Номінальний зварювальний струм, А (при ПВ, %): 350 (60%)
Межі регулювання зварювального струму, А: 50-350
Кількість роликів, шт: 2
Номінальна робоча напруга, В: 18,5
Напруга холостого ходу, В, не більше: 52
Споживана потужність при номінальному струмі, кВат, не більше: 9.2
Діаметр електродного дроту, мм: 0,8 — 1.2
Розміри і вага:
Ширина: 620 мм
Висота: 340 мм
Глибина: 510 мм
Вага: 27 кг
Комплект поставки:
Напівавтомат зварювальний MAGNITEK MIG 315 – 1 шт.
Пальник зварювальний довжиною 3 метри – 1 шт.
Кабель з клемою «земля», довжиною 3 метри – 1 шт.
Паспорт (інструкція з експлуатації) – 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAGNITEK |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость катушки для сварочной проволоки | 15 кг |
| Загрузка проволоки | Боковая |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 мм |
| Максимальный сварочный ток | 315 А |
| Механизм подачи проволоки | Металл |
| Минимальная температура окружающей среды | 5 град. |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 10 А |
| Напряжение питающей сети | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 8.6 кВт |
| Номинальный сварочный ток | 315 А |
| Продолжительность нагрузки | 70 % |
| Степень защиты IP | 21 |
| Тип подключения рукава | Евро разъем |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 39 655 ₴











