Посилений струмознімний наконечник ф0.8/М6/28
Посилений струмознімний наконечник ф0.8/М6/28 - витратний матеріал для напівавтоматичних пальників, при зварюванні дротом, є найчастішою замінної деталлю в пальнику, оскільки через нього, в процесі зварювання проходить зварювальний дріт.
Довжина наконечника - 28мм.
Різьба М6.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAGNITEK |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Мідь |
| Тип пальника | MIG |
| Внутрішня різьба | M6 |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр дроту | 0.8 мм |
| Діаметр отвору | 0.8 мм |
| Вага | 8 г |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴



